We hebben een nieuwe sponsor: Sportshowroom.nl

24-03-2018

Sportkleding, webwinkels en merken. Alles op één plek.

Sportshowroom.nl is een nieuw concept in de online branche van sportkleding. Twee broers uit Amsterdam bedachten het twee jaar geleden en timmeren sindsdien stevig aan de weg.

De link met s.v. De Meer is een bijzondere: een gezellige club uit de hoofdstad die al van kinds af aan bekend is bij de eigenaren. Waarom niet samenwerken? Sportshowroom zet zich in voor alle atleten en wil dat jij “als atleet” niet tientallen websites meer hoeft langs te struinen op zoek naar dat ene sportartikel. Het is meer dan shoppen. Je filtert namelijk niet alleen op kleur, maat en beschikbaarheid, maar je vindt er ook de juiste informatie - productanalyses verrijken je blik op toonaangevende items. Wat is het verhaal achter het design? Voor welk type speler is dit model gemaakt? Alle voetbalartikelen van nike.nl, adidas.nl en underarmour.nl zijn een greep uit het aanbod. In de showroom vind je alles op één plek. Wij kijken uit naar een mooie samenwerking en weten waar we moeten zijn als we weer eens nieuwe kicksen nodig hebben!

Terug naar het archief
activiteiten alsosees