Zondag 1 laat punten liggen bij CTO \'70
29 april 2014
s.v. De Meer Zondag 1 speelde afgelopen zondag een uitwedstrijd in Duivendrecht tegen CTO \'70. Eerder in het seizoen werd er al thuis met 1-3 verloren, dus het was zaak om nog wat recht te zetten tegen de gastheren.
CTO \'70 begon de wedstrijd met fysiek voetbal waar De Meer in het begin van de wedstrijd aardig van onder de indruk was. De Meer probeerde hier onderuit te spelen, maar na 13 minuten kon de achterhoede bij een cornersituatie van de thuisploeg de bal niet goed wegwerken en dat betekende de simpele 1-0 voor de gastheren, gescoord door Roy Bruil.
Er volgde nu een paar mooie aanvallen van De Meer dat alle schroom van zich af schudde en via de rechterflank gevaarlijk werd, maar onze voorhoedespelers Stefan de Vries en Thomas Gesink wisten deze kansen niet te benutten. Uiteindelijk viel de gelijkmaker alsnog in de 44e minuut. De goal kwam van de schoen van David Hielkema die een fraai doelpunt laag in de linkerbenedenhoek binnenschoot, 1-1.
Na de thee gingen onze roodhemden in de aanval wat meestal de beste verdediging is. Er volgde wat gevaarlijke momenten waaronder een aantal schoten die met wat meer presisie doelpunten hadden kunnen/moeten zijn, maar de doelman van CTO \'70 werd geen enkele keer getest. CTO \'70 was met zijn aanvallen gevaarlijker en ook sneller. In de 77e minuut viel er weer een doelpunt te noteren, het middenveld lag helemaal open bij De Meer en de middenvelder van CTO \'70 kon frank en vrij doorlopen op doelman Joey Hidding. Joey wist de inzet nog te keren, maar de rebound kon simpel worden binnen getikt door Yilmaz, 2-1.
De Meer ging nu nog aanvallender spelen en er kwamen kansen, maar mede door het fysiek hardere spel van de thuisploeg was het, net als in de thuiswedstrijd, lastig voetballen voor onze jongens. Luc van Haaren en invaller Mo Dahoudi zette over de linkerflank tot tweemaal toe goed door en hadden zij het maar zelf afgemaakt in plaats van af te geven. CTO \'70 kreeg steeds meer ruimte en De Meer werkte de bal niet goed weg, iets wat meer in deze wedstrijd gebeurde. Even voor het einde van de wedstrijd liep dit weer niet goed af en de eindstand werd bepaald op 3-1 door wederom Yilmaz.
De Meer moet zich gaan opmaken voor de nacompetitie voor promotie naar de derde klasse. Als er echt zo wordt gevoetbald als tegen CTO \'70 dan is het op voorhand al een kansloze missie voor de Zondag 1.
Nog een klein punt voor de slechtste man van het veld, scheidsrechter de heer Tienen floot voor de tweede maal dit seizoen een dramatische wedstrijd. Het is te hopen dat we deze beste man nooit meer zullen tegenkomen op een voetbalveld.
Van uw verslaggever langs de lijn; Bert Helsloot.
Opstelling: 1.Joey Hidding 2.Rodger Buijs 3.Matthijs Zwaal 4.Louis Achterbergh 5.Luc van Haaren (13.Rik van Houten) 6.Daan Balijon(c) 7.Stefan de Vries 8.David Hielkema 9.Thomas Gesink 10.Dennis Mulder (12.Mo Dahoudi) 11.Mouad Ben Zidane
Wissels: 14.Paul Brink 16.Willem Meering