Voorkom boetes met een goed ingevuld wedstrijdformulier.

6 juli 2008

Het goed invullen van een wedstrijdformulier voorkomt boetes. Het bestuur van De Meer zal in voorkomende situaties boets doorbelasten aan het betreffende elftal. Bijgevoegd treft u twee voorbeelden aan hoe een wedstrijdformulier moet worden ingevuld. Het invullen van het wedstrijdformulier moet gebeuren voor aanvang van de wedstrijd. Dit geldt niet voor de F- en E pupillen. Deze teams moeten bij thuiswedstrijden de uitlag doorgeven in de bestuurskamer. Het bestuur vraagt u bij thuiswedstrijden er ook voor zorg te dragen dat de tegenstander voor aanvang van de wedstrijd het formulier invult. Met deze procedures kunnen een hoop boetes worden voorkomen. * Wedstrijdformulier thuiswedstrijden * Wedstrijdformulier uitwedstrijden