Update: nieuwe corona maatregelen

14 oktober 2020 - Door: Bestuur

Beste leden, helaas! Het nieuwe pakket aan corona maatregelen van dinsdag 13 oktober jl. betekenen dat er de komende weken geen competitiewedstrijden meer zijn voor alle leeftijdscategorieën. 

Voor de jeugd betekent dit het volgende;

Gelukkig mogen de teams t/m O17 wel blijven trainen en onderlinge wedstrijdjes (dus alleen met De Meer teams) tegen elkaar spelen. Ook blijven de volgende regels van kracht; de kantine en kleedkamers zijn dicht en ouders kunnen hun kinderen bij de poort afzetten en daar ook weer ophalen. 

Voor de senioren betekent dit het volgende;

De komende weken mag er bij De Meer niet meer getraind worden en de competitie is tot nader bericht van de KNVB gestaakt. 

Hopelijk veranderen de cijfers snel en hoeven we het niet te lang zonder voetbal te stellen. Probeer vooral op andere manieren fit en in beweging te blijven, maar houd altijd 1,5 meter afstand van elkaar.

 

Bestuur s.v. De Meer