Digitale Algemene Ledenvergadering 2021

12 januari 2021 - Door: Bestuur

Beste leden, het is helaas niet te voorkomen, maar de Algemene Ledenvergadering zal dit jaar digitaal gehouden worden. Ondanks deze maatregel hopen we alsnog wel op jullie aanwezigheid en stem tijdens de digitale vergadering.

De Algemene Ledenvergadering gaat plaatsvinden op maandag 1 februari en de starttijd is 20.00 uur.

Een paar dagen voor de ALV sturen we per mail een uitnodiging om deel te kunnen nemen.

Vragen kunt u naar het bestuur versturen via secretaris(at)svdemeer.nl Het bestuur gaat proberen om deze dan zo goed mogelijk te beantwoorden. Ook de stukken voor de vergadering, zoals de notulen 2020, financiële rapport en agenda kun je aanvragen via secretaris(at)svdemeer.nl

Tot maandag 1 februari.

 

Het Bestuur