In-, uit- en overschrijven

30 mei 2023 - Door: Ledenadministratie

In-, uit- of overschrijven moet jaarlijks gebeuren vóór 31 mei en moet schriftelijk, bij voorkeur naar ledenadministratie(at)svdemeer.nl onder vermelding van naam en geboortedatum. Dit geldt voor zowel jeugdleden als senioren.

Overschrijven gaat vanaf 2016 digitaal in SportLink; de nieuwe club vraagt zowel aan KNVB als aan de te verlaten club of er bezwaren zijn (bijv. achterstand contributie, het nog in eigendom hebben van kleding, schorsingen, e.d.) voor de overschrijving (d.w.z. het in wedstrijden uitkomen voor de nieuwe club). Zie bijgaande link voor toelichting van KNVB.

Alle vragen over het lidmaatschap en contributie stel je uitsluitend aan ledenadministratie(at)svdemeer.nl

Meer informatie vind je op de pagina lidmaatschap en contributies