Contributienota's via Clubcollect verzonden

9 november 2018 - Door: Ledenadministratie

Vanmorgen zijn alle contributienota's middels een mail via Clubcollect verzonden aan alle leden van De Meer. Dit is een automatisch betaalsysteem dat wij sinds dit seizoen gebruiken voor het innen van de contributie.

Heeft u geen mail ontvangen? Kijk dan allereerst of deze niet toevallig in uw spam/reclame inbox is beland. Is dit niet het geval? Neem dan contact op met onze ledenadministratie om problemen te voorkomen, want zoals altijd loop je dan het risico op een speelverbod en dat de betaling vervolgens wordt overgedragen aan een deurwaarder.

Ledenadministratie s.v. De Meer

Carla van Wageningen
ledenadministratie(at)svdemeer.nl

Bent u benieuwd naar de exacte bedragen van onze contributie? Lees deze dan na op de pagina Lidmaatschap en contributies.