Wedstrijdverslag Mo11-1

30 november 2018 - Door: Anonieme reporter

Na de Mo9-1 was het de beurt van de Mo11-1 om het veld te betreden.  

Vanaf het begin lukte het de beide teams al vrij snel om een aantal aanvallen op te bouwen. Dit resulteerde in een paar goede kansen, maar leidde niet verder tot doelpunten. Dit was grotendeels te danken aan de keepsters, aan weerszijden van het veld lieten zij mooie reddingen zien. Ondanks het aantal gemiste kansen werd het enthousiasme langs de lijn er niet minder op, sterker nog de spanning liep juist op. Bij iedere aanval stonden de toeschouwers met gespannen armen al klaar in de juich houding, steeds weer nét niet. 

In de tweede helft bleef het hetzelfde, geen van de teams speelde echt duidelijk beter dan de ander. Het voetbal was goed, het schortte alleen aan het afmaken. Tegen het einde van de tweede helft was er voor De Meer nog een hele grote kans voor open doel, maar het scheen niet te mogen lukken die dag.

De spanning bleef tot het einde op lopen, wat het erg gezellig maakte langs de lijn. Het is 0-0 gebleven wat misschien ook wel terecht was. 

Vriendelijke groet,

Uw anonieme reporter.