UPDATE V: nieuwbouw accommodatie (incl. foto's)

30 maart 2020 - Door: Bestuur

Ondanks dat er de afgelopen weken niet meer wordt gevoetbald bij De Meer gaat de nieuwbouw van onze accommodatie nog rustig door. De laatste hand wordt inmiddels gelegd aan de bovenverdieping van het voormalige blok 3.

In het voormalige blok 2 direct naast de ingang van de kantine wordt nu volop geklust om van de 4 oude kleedkamers, een nieuwe EHBO ruimte, materiaal ruimte en scheidsrechter kleedkamers te realiseren.

De Gemeente is druk bezig om de bestrating rondom de nieuwe kleedkamers aan te leggen. Door het nieuwe ontwerp van de kleedkamers 1 & 2 is er een geweldige ruimte gecreeerd om een mooi terras aan te leggen voor de ingang van de kantine.

We hopen dat iedereen weer snel kan genieten van het voetbal, de renovatie en de sfeer bij onze club.