UPDATE II: nieuwbouw accommodatie (incl. foto's)

28 november 2019 - Door: Bestuur

Sinds de start van de bouw afgelopen juli is er al heel wat verandert bij De Meer. De contouren van de nieuwe gebouwen worden steeds meer en meer zichtbaar en wat we nu kunnen zien beloofd veel goeds. We hebben achter het hoogste punt bereikt, het dak is dicht en de gevels worden nu ook op de verdieping gemetseld.

Helaas is de bouw door verschillende redenen uitgelopen en moeten we nog minimaal tot na de winterstop wachten totdat de nieuwe kleedruimtes in gebruik kunnen worden genomen, de verwachting is eind februari.

Wat wel al zo goed als af is, we wachten nog op de deuren, zijn de nieuwe toiletten in de kantine en de volledig nieuwe bijkeuken. De bijkeuken is qua oppervlakte drie keer zo groot geworden en we beschikken nu zelfs over twee biertanks van 500 liter per stuk!

Het is dus nog even roeien met de riemen die we hebben, we zijn blij dat iedereen op de club goed met de omstandigheden om gaat en we kijken uit naar 2020!