De bouw is begonnen

17 juli 2019 - Door: Bestuur

Na lang wachten is het zover! We zijn gestart met de bouw of beter gezegd sloop.

De toekenning van de verschillende subsidies heeft lang op zich laten wachten maar we hebben zowel van de Gemeente als van het Rijk een subsidie toegewezen gekregen. We zijn daar erg blij mee omdat dit het plan haalbaar heeft gemaakt. 

Mochten teams nog willen trainen houd er dan rekening mee dat de kantine en kleedkamers niet meer open / in gebruik zijn. De velden kunnen nog wel gebruikt worden maar het deel rond de kantine is bouwterrein en beter om niet te komen. 

We gaan ons best doen om er een mooie set nieuwe kleedkamers te realiseren waar we komend seizoen van kunnen gaan genieten.

***Hierbij weer een korte update.***

Inmiddels zijn alle sloopwerkzaamheden zo goed als afgerond. Alle palen van het nieuwe complex zijn in de grond geplaatst en er kan nu worden gestart met het maken van een sterke fundering. Met name bij blok 3 is dit van belang aangezien het een verdieping gaat worden. Kortom, er is nog veel werk te verrichten maar we zijn op de goede weg!

Fijne zomer en tot daarna!

 

het Bestuur