Run for KiKa @Home

25 mei 2020 - Door: Voetbalcommissie

Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa) organiseert bijzondere hardloopevenementen onder de naam Run for KiKa. Het doel: 95% genezing van kinderen met kanker. Hardlopen voor KiKa kan altijd en overal! Omdat onze evenementen nu zijn uitgesteld is er op 28 juni een speciale editie van Run for KiKa: Run for KiKa @Home. Samen maken we hét verschil voor kinderen met kanker.

Zondag 28 juni zetten we die extra stap voor KiKa! Bij Run for KiKa @Home rennen deelnemers vanuit hun eigen huis mee en bepalen ze hun eigen parcours en afstand. Haal het maximale uit jezelf en samen kleuren we Nederland in KiKa-oranje! Het zou fantastisch zijn als jullie hier aan mee zouden willen doen.

Samen zetten we die extra stap voor kinderen met kanker. Schrijf je gratis in via šŸ‘‰ https://www.runforkika.nl/at-home en ren op 28 juni mee!