Maandag a.s., 6 juni op 2e Pinksterdag speelt onze Zondag 1 de laatste competitiewedstrijd. Met nog 1 wedstrijd te gaan staan zij bovenaan in de 2e klasse met 2 punten voorsprong op directe volger IVV.
Bij winst blijven ze dus 1e en zijn daarmee dan de kampioen. Dat zou betekenen promotie naar de 1e klasse, uniek voor onze club!
Maandag dus het eind van een loodzwaar seizoen dat heel goed werd begonnen met al gauw de koppositie. Na de winterstop ging het door allerlei omstandigheden wat minder maar plaats 1 hebben ze er nog steeds.
Om die te houden kunnen ze wel wat hulp gebruiken in de vorm van aanmoedigingen van vele supporters. Dus of je nou in de jeugd speelt, bij de dames of mannen senioren, geef ons Zondag 1 team het extra steuntje dat zij nodig hebben. De wedstrijd begint om 14.30 en na de wedstrijd kan het wel eens heel gezellig worden!
Dus kom maandag 2e Pinksterdag naar de club om onze Zondag 1 aan te moedigen bij hun laatste allesbeslissende kampioenschapswedstrijd!!
Het bestuur