Hans Verhoogt verlengt contract met één seizoen

29 april 2020 - Door: Voetbalcommissie

Zaterdag 1 trainer Hans Verhoogt heeft onlangs zijn contract verlengd met één seizoen. Daarmee gaat de hoofdcoach zijn 5e seizoen in bij De Meer. “Ik heb het uitstekend naar mijn zin, dus blijf graag nog een jaar aan het roer staan”, vertelt Verhoogt. 

Afgelopen seizoen presteerde de Zaterdag 1 als promovendus nog niet zoals Verhoogt graag had willen zien. Mede door een krappe selectie en keepersprobleem was het zo nu en dan passen en meten. Komend seizoen speelt de Zaterdag 1 wel weer 'gewoon' in de 3e klasse.

De Meer blijft nog altijd op zoek naar personele versterkingen, dus wil jij graag bij De Meer in de zaterdagselectie komen voetballen? Meld je dan zo snel mogelijk aan bij Hans Verhoogt via hansrein(at)ziggo.nl