Greg Foe nieuwe Hoofd Opleiding bij de jeugd

14 maart 2023 - Door: Jeugdcommissie

Vanaf deze maand is Greg Foe aangesteld als Hoofd Opleiding (HO) voor de jeugd van De Meer. Greg gaat zich de komende maanden richten op het helpen van de trainers, om de spelers en speelsters van De Meer met plezier te leren voetballen in een veilige omgeving. Een HO denkt op beleidsmatig niveau mee over het voetbaltechnische beleid en is sparringspartner voor de Technisch Jeugdcoördinator.

De hoofdtaak van een HO is het begeleiden naar een hoger voetbaltechnisch niveau van de technische staf van alle jeugdteams door de organisatie van de trainingen en het ontwikkelen van oefenstof (bijv. in de vorm van circuittraining) voor de trainers -vaak ouders- van alle teams. 

Greg is te bereiken via hoofdopleiding(at)svdemeer.nl

De Jeugdcommissie wenst Greg veel plezier en succes!