Finaleronde: stem op Stan Bijl als coach van het jaar

9 mei 2020 - Door: Voetbalcommissie

Zondag 1 trainer Stan Bijl is dit seizoen genomineerd voor de prijs van Amsterdamsche trainer van het jaar seizoen 2019-2020 volgens het Amsterdamsche Voetbal. De 25-jarige Stan Bijl heeft daarin concurrentie van 4 andere Amsterdamsche coaches met grote namen als Cor ten Bosch (Jos/Watergraafsmeer), Hans Bergsma (asv Wartburgia), Ricky Kumar (AMVJ) en Marcel Valk (WV-HEDW).

Inmiddels is Stan door naar de finaleronde en heeft hij nu alleen nog concurrentie van Hans Bergsma (asv Wartburgia) en Ricky Kumar (AMVJ). Wie wordt de winnaar van dit bijzondere seizoen?

Vorig seizoen wist de Zondag 1 zich ternauwernood te handhaven in het eerste seizoen onder Stan. Dit jaar leek echter alles er op dat promotie naar de tweede klasse plaats zou gaan vinden. De start van de ploeg van Stan Bijl was nog matig, maar inmiddels was De Meer al 10 duels op rij ongeslagen, had het een periodetitel op zak en stonden zij nu zelfs aan kop met een voorsprong van 4 punten in de 3e klasse C.

Wat ons betreft een prachtige prestatie, dus breng allemaal jullie stem uit op ónze trainer. 

Nb. Stemmen kan tot en met 12 mei 2020.