De Meer Zaterdag 7 wederom kampioen

1 mei 2023 - Door: Voetbalcommissie

Het eerste matchpoint tegen de nummer 2 werd niet direct benut, maar door de overtuigende 6-0 overwinning bij en tegen Geuzenmiddenmeer kan Zaterdag 7 niet meer ingehaald worden door de concurrentie. Uit handen van onze eigen Carla kreeg vice-aanvoerder Ron Peter de schaal uitgereikt: het derde kampioenschap van s.v. De Meer 7 is een feit. 

Het vriendenteam, waarin sommige spelers al dik 12 jaar voetballen, telt inmiddels 7 verschillende nationaliteiten en presteert beter dan ooit. Vorig jaar promoveerde de (import-)Amsterdammers naar de 4e klasse en hoewel dat zwaar werd geacht, hebben de Meermannen inmiddels 17 van de 19 wedstrijden gewonnen. Een prestatie van formaat én dus opnieuw promotie. 

Voor het eerst in het bestaan van De Meer 7 zal acte de presence gegeven worden in de derde klasse, waar opnieuw wonderen worden verwacht, uiteraard weer onder de bezielende leiding van trainer/coach/speler Kenneth. 

Shoot for the stars, let’s go De Meer!