De Meer Zaterdag 1 zoekt nieuwe spelers

6 maart 2020 - Door: Voetbalcommissie

Wil jij prestatie graag combineren met recreatie? Dan ben je bij ons aan het juiste adres.

De Meer Zaterdag 1 is al bijna 15 jaar een vriendenteam dat op dit moment in de 3e klasse actief is. Inmiddels staan wij al 4 jaar onder leiding van Hans Verhoogt, waarmee wij de nodige successen hebben geboekt. Ook hebben wij op trainings- en wedstrijddagen de beschikking tot een fysiotherapeut. Momenteel werkt de Meer aan het voltooien van een splinternieuw complex.

De kern van het elftal wil het niveau waar we op spelen graag vasthouden, maar daar hebben we wel versterkingen voor nodig. Wij zijn daarom op zoek naar spelers die op niveau willen voetballen, een winnaar zijn, die genieten van de derde helft, en niet vies zijn van een baco op z’n tijd.

Heb je interesse om aan te sluiten bij het gezelligste team van Amsterdam Oost? Mail dan naar f.gerretsen(at)live.nl.

KUM UP, Nergens zo’n sfeer als bij de Meer!