De bouw is begonnen

21 juni 2019 - Door: Bestuur

Na lang wachten is het zover! We zijn gestart met de bouw of beter gezegd sloop.

De toekenning van de verschillende subsidies heeft lang op zich laten wachten maar we hebben zowel van de Gemeente als van het Rijk een subsidie toegewezen gekregen. We zijn daar erg blij mee omdat dit het plan haalbaar heeft gemaakt. 

Mochten teams nog willen trainen houd er dan rekening mee dat de kantine en kleedkamers niet meer open / in gebruik zijn. De velden kunnen nog wel gebruikt worden maar het deel rond de kantine is bouwterrein en beter om niet te komen. 

We gaan ons best doen om er een mooie set nieuwe kleedkamers te realiseren waar we komend seizoen van kunnen gaan genieten.

Gedurende de bouwperiode zullen we regelmatig wat foto’s posten dus via de site is de voortgang op afstand te volgen.

Fijne zomer en tot daarna!

 

het Bestuur