Afgelasting 35e Jeugdvoetbal Paastoernooi

15 maart 2020 - Door: Paastoernooi

Beste voetbalvrienden, de recente ontwikkelingen rondom het Coronavirus hebben ons helaas doen besluiten om het 35e Jeugdvoetbal Paastoernooi van s.v. De Meer af te gelasten.

Dit besluit is o.a. tot stand gekomen n.a.v. de volgende overwegingen:

- veiligheid en gezondheid van deelnemers en alle andere betrokkenen staan voor ons voorop.
- de kans dat de op dit moment door de overheid genomen maatregelen verlengd zullen worden is groot.
- mochten de maatregelen ten tijde van het toernooi niet meer van kracht zijn dan zal de KNVB alle velden nodig hebben voor het inhalen van wedstrijden die zijn vervallen door de thans geldende maatregelen.

Uiteraard betreuren wij het zeer dat we deze beslissing hebben moeten nemen vooral voor de meer dan 1000 kinderen die we net als in de 34 voorgaande edities een mooi toernooi hadden willen aanbieden. Iedereen zal begrijpen dat er op dit moment belangrijker zaken spelen dan voetbal.

Natuurlijk gaan wij er vanuit dat wij in 2021 alsnog de 35e editie kunnen organiseren. U bent dan uiteraard met voorrang uitgenodigd om deel te nemen. Wij hopen jullie op het Paastoernooi van 2021 alsnog te mogen verwelkomen.

Met vriendelijke groet,

Toernooicommissie
Paastoernooi s.v. De Meer

Richard en Jolanda Agterberg