35e Paastoernooi gaat internationaal

28 november 2019 - Door: Paastoernooi

Voor ons jeugdvoetbal paastoernooi op zaterdag 11 en zondag 12 april hebben zich al 3 buitenlandse verenigingen zich aangemeld. Er hebben zich nu 3 Engelse teams ingeschreven: FC Cinderford Town U7, FC Norseman U12 en VFC Elbertun U12.

Wij hopen natuurlijk meer nationale en internationale aanmeldingen te ontvangen.

Heeft u vragen of interesse reageer dan via onderstaand e-mail adres. Wilt u zich aanmelden reageer dan snel want vol is vol. Reacties en aanmeldingen worden tot uiterlijk 1 maart 2020 in behandeling genomen.

Wij hopen u in april met 1 of meerdere teams te mogen begroeten op ons altijd gezellige toernooi.

Met vriendelijke groet,

Richard Agterberg

Toernooiorganisatie
Paastoernooi s.v. De Meer

paastoernooi(at)svdemeer.nl