Kom langs bij de opname van Bureau Sport in Amsterdam

13-05-2018

BNNVARA nodigt iedereen uit om gratis (i.p.v. € 7,50 per ticket) de opnames van Bureau Sport bij te wonen.

Bureau Sport is een afwisselend, prikkelend, satirisch, kritisch, actueel en nostalgisch sportprogramma. Frank Evenblij en Erik Dijkstra nemen op een theatrale en ludieke manier de sportzomer met je door en daar horen natuurlijk ook spraakmakende sportieve gasten bij.

Je bent als publiek onderdeel van de show, en je kunt zelfs meedoen met de beroemde sportkaraoke uit Bureau Sport Theater! Al met al een top begin van je weekend. Wij trakteren je voorafgaand op gratis drankjes en hapjes. Daarnaast maak je ook kans op een Bureau Sport goodie bag.

De opnames zijn iedere vrijdagmiddag (t/m 8 juni) vanaf 16.30 uur in de Desmet Studio's in Amsterdam (Plantage Middenlaan).

Lijkt het jullie leuk om hierbij te zijn? Stuur dan een mail met je voorkeursdatum naar publiek(at)tvtickets.nl! Je kunt je individueel of als groep opgeven om een opname bij te wonen. Deze uitnodiging mag verspreid worden onder de sportieve leden!

Hopelijk tot snel in de studio! Kijk voor meer informatie over het programma op: https://tvtickets.nl/bureausport/

Terug naar het archief
activiteiten alsosees