In memoriam: Thea van Nieuwkerk

12-05-2018

Afgelopen vrijdag bereikte ons per post het droevige bericht dat Thea van Nieuwkerk op 7 mei is overleden. Thea was de echtgenote van de sympathieke spits Harry van Nieuwkerk. Ze was altijd een zeer trouwe supporter van De Meer en volgde altijd met zeer veel belangstelling en interesse de verrichtingen van Harry en ons elftal.

Ook was zij altijd een zeer zorgzame en lieve "tante" langs de lijn voor de toen nog zeer jonge meisjes Desiree en Claudia Dekker tijdens wedstrijden en toernooien.
Ook fungeerde zij menigmaal als bewaarkluis voor geld, horloges en sieraden.
Wij zijn er trots op dat Thea vele jaren heeft deel uitgemaakt van onze De Meer-familie.

Thea, bedankt voor alles en dat zij moge rusten in vrede.

Terug naar het archief
activiteiten alsosees