Boete ontvangen tijdens ons Paastoernooi?

16-04-2018

Onze excuses voor het ongemak. Het is bij onze club ook een enorme doorn in het oog, maar we mogen al blij zijn met 0,10 cent per uur en een maximum van 4 uur. Dat is ook het antwoord wat wij kregen toen wij een aanvraag deden bij de gemeente om op Paaszaterdag even onze club te vermijden in verband met een jeugdtoernooi. Het antwoord was dus helaas, nee.

 

Desalniettemin heeft de gemeente enige coulance getoond aangezien de betaalautomaten niet goed werkte.

 

U kunt bezwaar maken op uw boete met de uitleg dat de betaalautomaten uit functie waren op het moment dat u wilde betalen. Daarbij is het ook van belang dat u de naam van de heer Breeuwster vernoemd. Hij is van Parkeerbeheer en is van deze situatie op de hoogte.

Terug naar het archief
activiteiten alsosees