33e Jeugdvoetbal Paastoernooi groot succes

04-04-2018

Afgelopen Paasweekend werd de 33e editie van het 123inkt.nl Jeugdvoetbal Paastoernooi gehouden bij s.v. De Meer. Verdeeld over twee dagen was ook deze editie weer een grandioos succes. Meer dan 500 spelers en speelsters van verschillende clubs uit Nederland en België waren afgelopen weekend actief op onze velden.

Traditiegetrouw ging ook elk team weer met een mooie bokaal huiswaarts. De toernooicommissie wilt alle teams, spelers, speelsters, coaches, begeleiders en ouders bedanken voor hun sportieve prestaties.

Daarnaast willen we ook alle vrijwilligers die dit toernooi weer hebben mede mogelijk hebben gemaakt bedanken. Zonder de steun van deze vrijwilligers is er geen toernooi mogelijk. Onze vrijwilligers waren actief in de kantine - bar & keuken, de (hamburger/cupcake) tent, het ontvangstcomité, scheidsrechters, veldcoördinatoren, technische dienst, Paasloterij en de toernooicommissie zelf met een speciale vermelding voor Jolanda en Richard Agterberg.

Iedereen bedankt en tot volgend jaar!

Terug naar het archief
activiteiten alsosees