Meld je nu aan voor het Meerlennium toernooi 2023

30 mei 2023 - Door: Stichting Meerlennium

Beste senioren leden, het altijd gezellige en jaarlijkse afsluitende Meerlennium toernooi vind plaats op zaterdag 03 juni 2023

Elk seniorenteam van s.v. De Meer is uitgenodigd om deel te nemen aan dit 7 tegen 7 toernooi op halve velden. Het wordt weer een waardige afsluiting van ons voetbalseizoen. 

Dit jaar spelen de heren- en damesteams een gescheiden toernooi. Bij de dames mogen ook teams van buitenaf deelnemen. Voor de heren geldt, er mogen introducees worden meegenomen die in het seizoen 2023/2024 wellicht bij onze mooie vereniging willen voetballen. Probeer wel minstens 10 mensen per team op de been te krijgen. Geef je op binnen je team en jouw Team Manager/ aanvoerder meldt het team aan bij Willem Meering via 06 – 1159 2882

Praktische informatie:

- De wedstrijden starten gefaseerd om 11.00 & 11.30 uur. De wedstrijden duren tot +/- 16.30 uur. 17.00 uur is de finale en daarna een mooie prijsuitreiking. 

- Na de wedstrijden is er dus een BBQ en daarvoor dient men zich op te geven. De kosten zijn €15,00 per persoon. Indien gewenst kan er ook een vegetarisch BBQ-pakketje besteld worden. Veganistisch helaas niet.  De deadline voor het doorgeven van de BBQ is 31 mei. Betalen kan dan individueel binnen je team met een tikkie of iets dergelijks en de Team Manager/ aanvoerder maakt dit weer over aan de vereniging. Op de dag van het toernooi ontvang je dan een BBQ bon. Het is dus vooruitbetalen en rond 18.00 uur begint de BBQ. 

- Er is dit jaar wederom een groots feest wat zal duren tot middernacht. Er is een zanger en een DJ geregeld 

Let op! Wil jij meer weten over de stichting Meerlennium, bezoek dan onze pagina op de website van de www.svdemeer.nl

Voor alle andere zaken over het toernooi kan je contact opnemen door een bericht te sturen aan Willem Meering via 06 – 1159 2882 

 

Tot zaterdag 3 Juni 2023!